Kampt u met overgewicht? Dan kunnen we met de nieuwe Gecombineerde Leefstijlinterventie misschien iets voor u betekenen. Verschillende professionals kijken samen met u naar uw leefstijl, voeding en gedrag. Sinds 1 januari 2019 wordt deze aanpak voor u mogelijk vergoed vanuit de basisverzekering.
Onze aanpak werkt als volgt. Uw huisarts kan u om te beginnen naar het traject verwijzen. Vervolgens helpt de diëtist u voor de juiste voeding te kiezen, onze fysiotherapeut kijkt naar een bewegingspatroon dat het beste bij u past en Sport Utrecht helpt u verder met het reguliere beweegaanbod. Daarnaast kijken we samen hoe u het beste om kunt gaan met factoren die een gezonde leefstijl beïnvloeden, zoals stress en slaapgebrek.
*U kunt alleen deelnemen als u ingeschreven staat bij een van onze gezondheidscentra. Daarbij dient u verzekerd te zijn bij een van de onderstaande verzekeringen om in aanmerking te komen voor de GLI:
Zilveren Kruis | Interpolis | FBTO | De Friesland | Avero Achmea | IAK/One Underwritting | Aevitae (Avero Achmea)